שטיחים שלי

זו הגיע הזמן להודות, עובר עלי משהו מוזר   לאחרונה ומשום מה אני מרגיש אני לא לבד, תחושה ששלפו מתחת לרגלים שלי את כל השטיחים ששמתי שם ליתר בטחון, את השטיח של כל הסיפורים שבנית לעצמי למקרה שאני לא ידע מה לעשות ואז אני פשוט יכול להוציא סיפור ולחיות אותו עד שאני יבין שגם הוא רק עוד שטיח. גם את השטיח של השקרים לקחו לי- מה אני אמור לעשות עכשיו להיות באמת אני?. אפילו מהשטיח של האידאולוגיה לא נשאר הרבה, גם ככה השטיח הזה היה רעוע לאחרונה, מתחלף לו מידי תקופה לאחרונה הוא יותר ירוק וחברתי ורק לפני כמה חודשים הוא היה אדום של צ’ה, כמה שזה מוזר גם השטיח של אהבה והרגשות התחיל לזוז לאחרונה גם הוא לא בטוח כבר מה הוא רגש אמיתי או אולי זו עוד מחשבה שהסתננה לה. ובכלל השטיחים שלנו מה תפקידים, להגן עלינו? לתת לנו ביטחון? ואולי אנחנו בכלל לא צריכים לסחוב אותם, למה צריך להיות כזה מרחק ביננו לבין אדמה, למה שלא נרגיש את אדמה הקרקע מבלי לשים כל-כך הרבה מחיצות ביננו לבינה (האדמה).

ופתאום אני שם לב שמרוב סיפורים, שקרים לעצמי וגם כאלו שלא, אידאולוגיה, טיפולים פסיכולוגים ורגשות אני לא באמת מרגיש את האדמה, כפות הרגלים שלי נמצאות כל הזמן באוויר ואיתם גם המיינד שלי וההוויה שלי מנותקים מהקרקע, ולא לא מדובר בעוד סממן של הפרעת קשב וריכוז שלי ולא נראה שהפעם הרטלין יעזור, למרות שפעם האחרונה לפני כמה שנים הוא מסטל אותי נהדר וגרם לי להיות מרוכז עד שכמעט פיתחתי במקום הפרעת קשב וריכוז הפרעת אישיות.

פשוט נראה לי שאני עסוק מידי בלנסות להבין דברים, לשאול שאלות ולחפש תשובות במקום פשוט לא להבין ופשוט להיות ולעשות משהו, דבר שאני אוהב, שמעלה לי לחיוך על הפנים שאני עושה אותו הוא לפחות חלק מהזמן, בכל זאת חייבים להשאיר מקום לשורשים הפולנים שלי ועדין עם כל התובנות היפות שאני כותב כאן עדין אני לא מצליח להרגיש את הקרקע ולהתנתק מהשטיחים, להרגיש מהו הדבר הזה שאני רוצה לעשות, לא בגדול, לא לטווח אורך, הלאה בקטנטנה בחודש הבא להתחיל משם להרגיש את הקרקע ולראות לאן זה ייקח אותי. אבל עד אז עד שאני ימצא איך עושים את הקסם הזה אני ימשיך לחפש אותו מבעד לכאב מבעד ללב הגועש ולבטן המתהפכת מחכה לתשובה שאולי תגיע.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s