היא והיא וגם היא

פתאום נזכרתי בה, הרגשתי שזה הולך להגיע, היו סימנים מקדימים, נכון שמרובם התעלמתי לאורך כל הדרך, אבל כרגיל הדרך לא אכזבה, היא הובילה אותי לאט לאט למקום הנכון, ידעה מתי היא רוצה שאני היזכר בה, בהתחלה חשבתי שאני יצליח לשכוח, שכאב ההווה יצליח להחליף רגשות עבר, נופים יחליפו חברים, חווית חדשות יחליפו געגוע לפיכחון, ריחות חריפים יחליפו ניחוח של שינוי, שלל בדים וצבעים יחליפו את צבע החיים, עוני רחוק יוחלף בעוני קרוב, וחיוך ומבט אוהב יישארו תמיד אותו דבר.

אני מרגיש אותה חזק מתמיד, נזכר בריחות של ניצחון, מתרכז ברצון לעשות אחרת מבין שאין דרך אחרת, לא מסוגל ללכת אחורה, לא צריך ללכת אחורה, חייבים להתקדם, צריכים משהו חדש או אולי ישן וטוב, שתיהם מרגישים אותו דבר, אבל הם עדין לא פה, יש התקדמות פריצה של גדרות, אבל האם הכיוון נכון?

עזבתי אותה, ארזתי תרמיל, נעלתי נעלי יצאתי לדרך, כיוון לא ברור, תחושה מוכרת, מוזר, ברור, לא ידוע, מצוין! אמרתי לה שלום יפה, אפילו נתתי לה חיבוק גדול, לא חשבתי שהפרידה תהיה כזו קשה, חשבתי שזה יעבור, ישכח, ממש כמו כל אותם דברים אחרים בחיים שפשוט חולפים, אבל היא לא וויתרה, יצא ונכנסה לי מכל מיני דלתות, לרגע הרגשתי שעזבה אותי ואז חזרה בעוצמה שכמעט סחפה אותי חזרה. טוב מה לעשות רק איתה הרגשתי אמיתי, חי, קיים, נחוץ, מסוגל להזיז את האבן הכי גדולה בחצר לאן שרק צריך, לראשונה בחיי הרגשתי שאני באמת מאמין במשהו ואפילו מצליח להגיד במה, גדול?! נכון?!

אני מתגעגע להיות איתה, בה, דרכה, עליה, מתחתיה, מאמין שזה לא היה סתם, אין סתם אומרים פה, יש את מה שצריך לקרות, לא נכשלנו, צמחנו! גדלנו, למדנו, בגרנו והכי חשוב נלחמו על שלנו, לא וויתרנו, אנחנו רק מחכים לסיבוב הבא, בינתיים שכל “החכמים” ימשיכו עם השטויות שלהם שיבזבזו את הכוח שלהם על בחירת העניבה המחניקה שלהם, שימשיכו להשקיע את האנרגיה בבחירת המנה שלהם מתפריט המסעדה, מביטים על בטנם התופחת פותחים עוד חור בחגורה, מדליקים סיגר מתבוננים בבוז על “השחקנים” המתרוצצים סביבם, חושבים שזו רק סופה וזה יעבור, מתעלמים מהסימנים המקדימים של הטבע, הטבע האנושי-הוא חזק יותר מכל שיטה כלכלית, פוליטית, חומה, צבא ודיכוי.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s