עגבניות

מבט

פתאום משום מקום עלתה לי השאלה, הסתכלתי עליו במבט עמוק, לא נראה שהוא התרגש יתר על המידה מהמבט שלי, עמוק בפנים הרגשתי שהוא רגיל לאנשים כמוני, בטח פגש הרבה שמסתובבים להם כאן, מישרים את המבט שלהם אליך, מנסים למצוא תשובה לכל מיני שאלות שיש להם בראש, אבל עמוק בפנים  הם יודעים את התשובה, מודעים לעניין, אבל עדין רוצים לשאול את השאלה, הייתה לי מחשבה קטנה שהוא גם יודע מה אני הולך לשאול אותו, אולי הוא הרגיש שזה בה. המבט שלו בעיניים, החצי שנייה שהבטנו זה בזה, הייתה עמוקה, מרגיעה, מאמינה ובעיקר מכילה, הרגשתי שהוא ממלא אותי מעביר לי מסר, תחושה של בטחון עטפה אותי, הרגשתי כמו ילד קטן שחטף מכה ואמא שלו מלטפת אותו ברגוע ואומרת לו שהכול יהיה בסדר ומוסיפה לו נשיקה על המצח.

שתיקה

ומתוך כל החצי שנייה הזאת הגיעה שתיקה, היא הייתה לא פחות עמוקה מהמבט שהגיעה לפנייה, שוב תחושה של בטחון ורוגע עוטף, הרגשתי שאני מקום הנכון שאין סיכוי שטעיתי, לא התבלבלתי לא הלכתי לאיבוד בדרך, אני נמצא על הדרך, נוכח בה בכל שנייה חי פה ועכשיו, הופך את העבר לאבק ואת העתיד לאוויר, מפסיק לחפש מעקפים לגורל ומבין שהוא לא גורל הוא הווה ובו אני צריך להיות.

חיוך

פתאום חיוך, נראה לי שאני התחלתי עם זה, משהו הצחיק אותי ואני לא מצליח לזכור מה, הוא חייך בחזרה, כאילו מבין מה עובר לי בראש, בטח הוא ראה שתיקות ארוכות מזו חשבתי לעצמי, אבל מהר מאוד המחשבה התחלפה בגיחוך קל כזה שמגיע רגע לפני שמגיע צחוק גדול ומתגלגל. הוא החזיר לי באחד משלו כאילו אומר לי אני מבין בדיוק על מה אתה מדבר אבל עזוב לא צריך מילים.

התחבקנו וחזרנו לשתול עגבניות שרי…

Advertisements

One thought on “עגבניות

  1. אור אמת תופס במפתיע את הטבע
    אלוה צפון מאלץ את הלב להתענג
    וארץ גדלה באופן לא צפוי השמימה
    שלומות ארן

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s