אני וגופי

ראש

מתמלא מיום ליום, נע בין כאב חד במרכז המצח אולי מחסך בטיקה ואולי כי לחשוב נהיה כבד עליו, כל צעד כל משעול הוא מקום למחשבה, הרצון לעשות מוביל קודם למחשבה ואז לעשייה ולא תמיד לעשייה תוך כדי מחשבה, הוא מתנודד מצד לצד צובר לאיטו משקל אשר הולך אתך לכל מקום, לפעמיים פועל על אוטומט ולפעמיים לא פועל ואז נדלק ופתאום אתה מופתע איך יכול שהוא פתאום כבה, יתכן שמשהו אחר התגבר על המחשבה, אולי זו התשוקה מנסה לעקוף את המחשבה בדרכיה הנסתרות, אולי זו היצירתיות שפורצת לה כמו קריש דם חדור מוטיבציה, ואולי אשמה הערמומית אך החשובה מכולם האינטואיציה בכבודה ובעצמה אשר מדגדגת ומפלסת דרכיה הישר מן הבטן הרכה.

בטן

רוחשת, קוצפת, מדברת, כואבת, מצטמקת, מתהפכת ולא בהכרח כל הפעולות בסדר הזה, כל פעולה ייחודית היא ומצריכה מחשבה עמוקה או תגובה מהירה בדרך לשירותים על מנת להתגבר על קשייה. כשהיא רוחשת אתה יודע שדברים קשיים עומדים לקרות אומנם יש לך זמן להתכונן ולהתגונן. כשהיא קוצפת ברור לך שלא נשאר הרבה זמן ורק אולי פעולה מהירה עתידה למנוע את מה שכבר ידוע. כשהיא מדברת אתה מנסה לענות לה בחזרה, אבל היא בשלה לפעמיים עונה לרוב שותקת ורק לעיתים רחוקות מקשיבה, כשהיא כואבת אתה מתעורר וברור לך בפירוש מצבך הדחקה כבר לא אפשרית ואת הקץ כבר אפשר לספור לאחור, כשהיא מצטמקת אתה מבין שכבר מאוחר מידי ופספסת את התחנה האחרונה, עכשיו תמתין ובשקט עד ההזדמנות הבאה.

רגלים

כאשר כלום כבר לא עובד הם הסיכוי האחרון שלך, תמיד תדע שבמצב של אין ברירה יחלצו אותך רגליך ויישאו אותך לדרכיך, לסמוך עליהם אתה בטוח שאתה יכול, אחרי עברתם איזה משעול, מוכנות לפקודותיך מגולחות למשעי מחכות להוראה מהמפקד הראש. קלף בטוח!? כך לפחות זה נראה אבל אז מגיעה הדילמה, רגליך לשאת אותך יכולות בלי בעיה, אבל לאן תרצה שייקחו אותך? לרוב תפנה לדרך הבטוחה והקלה אבל לפעמיים מרוב מחשבה תנסה למצוא דרך חדשה שמיד מובילה למחשבה עמוקה.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s