התחלות הם תמיד….

קצת נתקעתי, אני מודה חשבתי שיהיה יותר פשוט, אבל זה חתיכת סיפור לנסות להגיד את מה שאתה חושב, ויותר סיפור זה לנסות לכתוב את זה, לא מדובר בדברי ייאוש אלה בתובנה שמלווה את כתיבת שורות אלו במטרה אחת לנסות לכתוב פוסט שבועי ולקיים את הבטחה שלי לעצמי לכתוב פה כל שבוע משהו ובכך ליצור משהו אחר משהו משלי, אז כנראה שהדרך עוד ארוכה ומה שיצא לי זה שלוש התחלות של שלושה סיפורים שלא קשורים אחד לשני או בעצם קצת כן…, לא ברור לגמרי, אותי באיזו שהוא מקום זה קצת מאכזב אבל אולי אתם תמצאו בזה משהו יפה, אחר, לא מוותר אפילו חולמני. מקווה שיבוא ימים יצירתיים מאלו.

אה משהו נוסף, אז ככה…חשבתי להציע למי שמעוניין לכתוב המשך לאחד הקטעים לפי ראות עינו, אבל אולי זה קצת נשמע כמו מתודה גרוע על מנת להציל את עצמי, תחליטו אתם.

שבוע טוב דרור.

 

1.הוא בדיוק סיים לאוכל מפסטה המדהימה שהיא הכינה לו, השקיעה הפעם גם ברוטב וגם בפסטה, אל דנטה היא קוראת לזה או שם של איטלקי אחר, תכלס לא באמת איכפת לי, מה שכן איכפת לי זה שהיא פה, אוהבת אותי ובעיקר דואגת שיהיה אוכל במקרר, וזה לא בגלל שאני אוכל כל הזמן פשוט היא אוהבת שמקרר מלא, כנראה ירשה את זה מאימא שלה, עדיין לא הצלחתי לגלות למה, אבל לי זה טוב, סיימנו לאכול והיא אמרה….

2.פתאום באמצע הלילה היא התעוררה בצעקה, נבהלתי, לרגע חשבתי שקרה כבר משהו אבל מיד אחרי ששאלתי אותה היא אמרה שהיה לה חלום נורא, מה כבר חלמת?מה יכול להיות כל כך גרוע שקמת בצעקה, חיבקתי אותה חזק, היא התחילה לבכות, רציתי לשאול מה קרה? מה הפחיד אותה כל-כך, אבל החלטתי לשתוק עוד דקה, ופתאום היא התחילה לדבר, יותר נכון לזרוק מילים, משהו על חלונות ראווה, ניצבים ועל זה שכולם לא אמיתי ואנחנו בהצגה אחת גדולה, ניסיתי להרגיע אותה ללטף אבל במקום שהיא תירגע פתאום היא התחילה לרעוד, כיסיתי אותה בשמיכה עטפתי אותה בידי וזמזמתי לה את השיר שהיא הכי אוהבת.

3.במקום מסוים נראה לי שזה קצת הסוף, לא עוד לא אמרתי לה את זה, אני מחכה, נותן לה קצת זמן, מה בוער, מבחינתה אפשר להמשיך אם זה חודשים, ואני אני תכל’ס נהנה מזה, כאילו יש לי משהו אחר? אבל בפנים מתחיל לבעור בי משהו… זה נא בין ייאוש לקנאה, בין הסכמה לבין רצון לשנות את חוקי המשחק, מתח של פוסק אפילו לשנייה והכי עצוב זה שלדעתי הכול מתחולל אצלי בראש.

Advertisements

2 thoughts on “התחלות הם תמיד….

  1. דרור’קה אהבתי!
    לא ידעתי שאתה חולם להיות דודו בוסי 🙂
    מה שיפה זה שבאמת מצד אחד הסיפורים נראים כאילו מדובר בפרקים שונים של אותה עלילה שמתרחשת ברצף כרונולוגי כל פעם במקום אחר ובזמן אחר..מצד שני אפשר להשתמש בכל אחת מהסצינות כהתחלה של הסיפור לאו דווקא ברצף האמתי של החיים..

    1. הי,
      תודה רבה על שפע המחמאות, לצערי אני לא מכיר את אדון בוסי לכן יהיה לי קצת קשה להתייחס אבל אני בהחלט מתחבר למקום שיש קו מקשר בין שלושת הסיפורים, ואפילו נראה לי שאני מתחיל לראות אותו, אבל זה דורש עוד זמן והתבוננות, ימים יגידו….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s